Pravidla portálu Novy-Job.cz

Pravidla portálu Novy-Job.cz

Pro spokojenost všech zúčastněných stran je nutné dodržovat pravidla portálu Novy-Job.cz. Níže naleznete jejich znění.


1. Úvod, kontakt

Tomáš Procházka
IČO: 09295160
Živnostenský list byl vystaven 30.6.2020 Magistrátem města Liberec

kontaktní údaje:
e-mail: tomp.novyjob@gmail.com
web: www.novy-job.cz2. Popis

Portál Novy-Job.cz služí ke zprostředkování pracovních nabídek a následnému najití vhodných kandidátů na pozici dle zadaných kritérií.

Inzerovat se mohou pouze pozice, které neporušují jakýkoli zákon. Je přísně zakázáno inzerovat pozice s nelegální aktivitou, erotickou tématikou a jim podobné.

Portál v současnosti poskytuje funkce od registrace přes přihlášení, vkládání, TOP či spravování pozic, správy účtu až po hledání, filtrování pozic s možností zaslání CV na vybranou pozici.

Jediné zpoplatněné funkce jsou vložení nové pozice a TOP pozice, ostatní výše zmíněné jsou neplacené.3. Data

V průběhu používání portálu Novy-Job.cz se setkáte s požadavky na vyplnění formulářů.

U většiny formulářů bude jeho vyplnění a následné odeslání znamenat záznam dat do databáze. To se týká i odpovědi na pozici, kde není vyžadována před odesláním odpovědi registrace.

Tímto berete na vědomí, že data Vámi zadaná mohou být uschována v databázi a to včetně osobních údajů. Tyto údaje však nebudou portálem Novy-Job.cz poskytovány 3. stranám. Budou použity jen k účelům správného fungování portálu. Ku příkladu při odpovědi na pozici budou Vaše data uschována v databázi, CV předáno inzerujícímu a v detailu pozice uvidí pouze sám interující záznam o Vaší odpovědi.

Neposkytování dat 3. stranám platí i pro samotné inzerující. CV zaslané skrze náš portál slouží pouze jako odpověď pro danou pozici danému inzerujícímu. Pokud budete chtít s CV a daty jakkoli manipulovat a to i v případě, kdy budete chtít dotyčnému nabídnout jinou pozici i ze stejné společnosti, musíte si vyžádat jeho/její souhlas. Bez souhlasu je přísně zakázáno manipulovat jakkoli dále s daty a portál nenese zodpovědnost za toto jednání, jelikož tím byly porušeny pravidla portálu Novy-Job.cz

Také používáním portálu Novy-Job.cz potvrzujete, že data které uvádíte jsou pravdivá.4. Placené funkce

Některé funkce portálu Novy-Job.cz jsou jak již bylo zmíněno placené.

Portál funguje na tzv. kredity, které můžete (v rámci časově omezených nabídek, akcí získat registrací a to bezplatně nebo si je zakoupit ve svém uživatelském rozhraní.

Cena kreditu je uvedena v sekci Ceník

Postup objednání kreditu je následující. Uživatel se přihlásí do uživatelské sekce, z menu vybere položku "Doplnit kredit" a objedná počet kreditů dle svého zadání. Na email mu budou obratem zaslány platební údaje včetně QR kódu a variabilního symbolu. Uživatel zašle platbu s požadovanými parametry (číslo účtu, VS, popis, cílová částka,..). Po připsání platby na náš účet budou kredity připsány do uživatelské sekce.

Po objednávce můžete sledovat stav v uživatelské sekci, položka "Historie plateb". Zde uvidíte i stav objednávky. Po připsání kreditu se Vám u objednávky změní stav včetně data potvrzení platby a následně si můžete zobrazit doklad o platbě.

1 kredit následně slouží pro vložení nové pozice (ta má platbost 30 dní ode dne vložení) nebo TOP 1 pozice (zvýrazění pozice na týden ode dne přiřazení TOP funkce)5. Závěr

Tyto podmínky jsou platné od 15. 5. 2021